TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
NIKE Atlete Zoom Freak 3
Atlete basketbolli për të rritur
Kodi i artikullit:
(DA0694-003)
NIKE

NIKE Atlete Zoom Freak 3

Çmimi i mëparshëm
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Çmimi me zbritje
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Zoom Freak 3 janë atlete basketbolli me atmosferën autentike të një prej lojtarëve më të talentuar të NBA, Janis Adetokunba. Loja e tij karakterizohet nga lëvizje dinamike dhe një aftësi e jashtëzakonshme për t'u përshtatur në çdo pozicion, për të lënë kundërshtarët shumë prapa. Ky model është krijuar për t'i mundësuar Janisës të përfitojë sa më shumë nga aftësitë unike që zotëron. Atletet ofrojnë përshtatshmëri të përsosur si dhe tërheqje në shumë drejtime që kontrollon lëvizjen. Një shollë e lehtë është e vendosur përpara, për të lënë më shumë hapësirë për dy njësitë Zoom Air. Pjesa e jashtme gomë e tabanit është e ndarë në dy pjesë, në mënyrë që pjesa e përparme dhe e pasme të lidhen në mes me një mbështetëse, e cila kontribuon në fleksibilitet dhe stabilizim më të madh gjatë lëvizjes. Specifikimi: Atlete basketbolli Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Dy njësi Zoom Air Taban gome .
Detaje

Nike Zoom Freak 3 janë atlete basketbolli me atmosferën autentike të një prej lojtarëve më të talentuar të NBA, Janis Adetokunba. Loja e tij karakterizohet nga lëvizje dinamike dhe një aftësi e jashtëzakonshme për t'u përshtatur në çdo pozicion, për të lënë kundërshtarët shumë prapa. Ky model është krijuar për t'i mundësuar Janisës të përfitojë sa më shumë nga aftësitë unike që zotëron. Atletet ofrojnë përshtatshmëri të përsosur si dhe tërheqje në shumë drejtime që kontrollon lëvizjen. Një shollë e lehtë është e vendosur përpara, për të lënë më shumë hapësirë për dy njësitë Zoom Air. Pjesa e jashtme gomë e tabanit është e ndarë në dy pjesë, në mënyrë që pjesa e përparme dhe e pasme të lidhen në mes me një mbështetëse, e cila kontribuon në fleksibilitet dhe stabilizim më të madh gjatë lëvizjes.
Specifikimi:

 • Atlete basketbolli
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Dy njësi Zoom Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Qëllimi Basketboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  9 42.5 27
  9" 43 27.5
  10 44 28
  8" 42 26.5
  8 41 26
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CZ0204-001
  15.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CZ0203-002
  22.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  28.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DC9339-400
  23.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  28.900 LEK
  Ndihmë