Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Nike NIKE COURT VINTAGE
Kodi i artikullit: CJ1679-105
Nike

Nike NIKE COURT VINTAGE

Kodi i artikullit: CJ1679-105

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

10.200 LEK
10.200 LEK
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 40.5
  • 43
  • 45
  • 42
  • 41
  • 44
  • 42.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Brand Nike
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete HF1068-133
9.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.700 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DZ0795-103
13.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
15.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete CW4555-016
10.400 LEK
Shuma e kursyer 15%
12.200 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:9
Atlete DH2987-111
9.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.700 LEK
Shtoni në shportë
Nike NIKE COURT VINTAGE
Atlete
Nike NIKE COURT VINTAGE