TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Atlete

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
femra
unisex
lifestyle
te-rritur
32 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1632
Nëse jeni adhurues i vrapimit rekreativ dhe vrapimit rastësor të fundjav&eu...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Masa
8
6.5
8.5
7.5
7
6
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0140
Atlete Reebok Royal Complete Classic 2 sjellin një dizajn të pastër dhe t&e...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
6
8.5
9
8
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1613
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete ...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
6.5
8.5
7.5
9
6
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11339-WW001
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
36
38
40
39
37
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11340-PS013
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
38
39
36
37
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8724
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS t&...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4-
6
5
6-
5-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7795
adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme....
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5-
4-
6-
5
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 371128-05
Atlete lifestyle për të rritur
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
40.5
42.5
42
44
43
45
41
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW0986
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4-
6-
5-
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BB6896
adidas LITE RACER CLN janë atlete për femra për përdorim të p&eum...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
3-
6
4
4-
5
5-
6-
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
Univerzalno
5-
6-
4-
4
5
6
3-
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AQ1779-100
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
8
9.5
9
6
7
10
6.5
7.5
5.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11341-ES007
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
37
39
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11341-WW001
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
37
40
38
39
36
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 812655-005
"Tanjun" në japonisht do të thotë thjeshtësi, dhe atletet p&...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
6
8
7.5
7
6.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5434-105
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
8.5
6.5
7
7.5
6
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5434-001
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
-7
-8.5
-6
-8
-7.5
-6.5
7
8
8.5
6
6.5
7.5
5.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 812655-110
"Tanjun" në japonisht do të thotë thjeshtësi, dhe atletet p&...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7
7.5
6.5
8
5.5
8.5
9
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-001
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7.5
8.5
6.5
7
6
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-102
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
7.5
6
6.5
5.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5434-100
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
6.5
8.5
7
7.5
6
8
9
5.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-009
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
8
6.5
7.5
6
8.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WL720CC1
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.800 LEK
Masa
6.5
7.5
8
8.5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WL720CA1
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.800 LEK
Masa
6
6.5
8.5
7.5
8