në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Atlete

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
futboll
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
6 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ5329-182
11.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
12.400 LEK
Masa
5.5Y
4.5Y
3.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV8503
Atlete futbolli për fëmijë
5.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
8.700 LEK
Masa
4
2-
2
5-
5
4-
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UMF223B107-02
Atlete futbolli për fëmijë
4.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.900 LEK
Masa
37
36
38
34
35
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UMF223B106-01
Atlete futbolli për fëmijë
4.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.900 LEK
Masa
36
37
38
34
35
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW8396
Atlete futbolli për fëmijë
5.000 LEK
Shuma e kursyer 38%
8.000 LEK
Masa
5-
2
5
3-
4
4-
2-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DJ2863-054
Atlete futbolli për fëmijë
5.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
8.900 LEK
Masa
5.5Y
6Y
4.5Y
5Y
3.5Y
3Y