TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
NIKE Produkte JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
NIKE Produkte JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
NIKE Produkte JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
Bluzë me kapuç për fëmijë
Kodi i artikullit:
(957968-GEH)
NIKE

NIKE Produkte JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M 11-12Y
  • S 9-10Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Ruani në listën e të preferuarave
Nike JORDAN JDP JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP është bluzë me kapuç për djem të moshës 8 deri 14 vjeç, shumë komode dhe e ngrohtë. Dizajni modern sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse. Ky model është i pëbërë nga materiale që japin  një ndjesi butësie dhe komoditeti. Xhepat janë praktike për ruajtjen e gjërave të vogla. Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë gjatësisë së bluzes. Një zgjedhje interesante e ngjyrave dhe grafika Jordan Jumpman Nike Air kontribuojnë në një pamje perfekte dhe tërheqëse. Të vegjlit do ta adhurojnë këtë bluzë, dhe do të ndihen rehat dhe komod gjatë gjithë ditës. Marka Jordan gjithmonë shtyn kufijtë e cilësisë dhe dizajnit. SPECIFIKIM PRODUKTI: • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester • Prerje standarde • Xhepat e ''kangurit'' • Larja e lejuar në lavatriçe • Ngjyra e shfaqur: e zezë, gri • Kodi i artikullit: 957968-GEH .
Detaje

Nike JORDAN JDP JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP është bluzë me kapuç për djem të moshës 8 deri 14 vjeç, shumë komode dhe e ngrohtë.

Dizajni modern sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse.

Ky model është i pëbërë nga materiale që japin  një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Xhepat janë praktike për ruajtjen e gjërave të vogla.

Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë gjatësisë së bluzes.

Një zgjedhje interesante e ngjyrave dhe grafika Jordan Jumpman Nike Air kontribuojnë në një pamje perfekte dhe tërheqëse.

Të vegjlit do ta adhurojnë këtë bluzë, dhe do të ndihen rehat dhe komod gjatë gjithë ditës.

Marka Jordan gjithmonë shtyn kufijtë e cilësisë dhe dizajnit.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester

• Prerje standarde

• Xhepat e ''kangurit''

• Larja e lejuar në lavatriçe

• Ngjyra e shfaqur: e zezë, gri

• Kodi i artikullit: 957968-GEH

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike JORDAN JDP JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP është bluzë me kapuç për djem të moshës 8 deri 14 vjeç, shumë komode dhe e ngrohtë.

Dizajni modern sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse.

Ky model është i pëbërë nga materiale që japin  një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Xhepat janë praktike për ruajtjen e gjërave të vogla.

Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë gjatësisë së bluzes.

Një zgjedhje interesante e ngjyrave dhe grafika Jordan Jumpman Nike Air kontribuojnë në një pamje perfekte dhe tërheqëse.

Të vegjlit do ta adhurojnë këtë bluzë, dhe do të ndihen rehat dhe komod gjatë gjithë ditës.

Marka Jordan gjithmonë shtyn kufijtë e cilësisë dhe dizajnit.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester

• Prerje standarde

• Xhepat e ''kangurit''

• Larja e lejuar në lavatriçe

• Ngjyra e shfaqur: e zezë, gri

• Kodi i artikullit: 957968-GEH

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë