TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Futura Bolt
NIKE Bluza Futura Bolt
NIKE Bluza Futura Bolt
NIKE Bluza Futura Bolt
NIKE Bluza Futura Bolt
NIKE Bluza Futura Bolt
NIKE Bluza Futura Bolt
NIKE Bluza Futura Bolt
Kodi i artikullit:
(86H975-C6L)
NIKE

NIKE Bluza Futura Bolt

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 5-6Y
  • 5 4-5Y
  • 4 3-4Y
  • 7 6-7Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Futura Bolt është një bluzë për fëmijë me kapuç, e bërë nga pambuku francez. Siguroni vetëm më të mirën për djalin tuaj dhe jepini atij një ndjenjë ngrohtësie me një pamje perfekte në këtë bluzë Nike. Ka mëngë të gjata dhe një prerje të lirshme. Xhepat e përparmë shërbejnë për të ruajtur  të gjitha ato gjëra të vogla esenciale të fëmijëve tuaj. Panelet me ngjyra dhe logoja Futura thyejnë uniformitetin, jep atë ndjesinë e përsosur të rehatisë, por mbi të gjitha ngrohtësinë e përsosur. Specifikim: Bluzë për fëmijë me kapuç Materiali: 60% pambuk / 40% poliester .
Detaje

Nike Futura Bolt është një bluzë për fëmijë me kapuç, e bërë nga pambuku francez. Siguroni vetëm më të mirën për djalin tuaj dhe jepini atij një ndjenjë ngrohtësie me një pamje perfekte në këtë bluzë Nike. Ka mëngë të gjata dhe një prerje të lirshme. Xhepat e përparmë shërbejnë për të ruajtur  të gjitha ato gjëra të vogla esenciale të fëmijëve tuaj. Panelet me ngjyra dhe logoja Futura thyejnë uniformitetin, jep atë ndjesinë e përsosur të rehatisë, por mbi të gjitha ngrohtësinë e përsosur.

Specifikim:

  • Bluzë për fëmijë me kapuç
  • Materiali: 60% pambuk / 40% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6 5-6Y
5 4-5Y
4 3-4Y
7 6-7Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86I159-U10
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86H489-GEH
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86I198-U10
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Ndihmë