TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
`
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
171 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY8891
adidas DURAMO SL janë atlete unisex për fëmijë që aktivë , t...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
6.500 LEK
Masa
5-
4
6-
4-
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5672-021
array(0) {
}
5.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.900 LEK
Masa
3Y
13C
11C
2.5Y
12.5C
12C
1.5Y
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ5673-603
array(0) {
}
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
7C
8C
9C
6C
5C
10C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5671-021
Atletet për fëmijë Nise Revolution 5 unisex sjellin rehati revolucionare, e...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
5.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
6.800 LEK
Masa
6.5Y
4.5Y
5Y
3.5Y
5.5Y
7Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CN8096-016
Atletet unisex Nike JORDAN MAX AURA 2 për të vegjëlit tuaj janë atlete...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
6.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.400 LEK
Masa
9C
7C
10C
8C
6C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 370677-13
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
8.000 LEK
Masa
37
39
38.5
38
36
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 370677-19
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
8.000 LEK
Masa
37
38.5
38
36
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 380552-02
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
8.000 LEK
Masa
37
39
38
36
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 3022860-001
array(0) {
}
7.600 LEK
Shuma e kursyer 15%
8.900 LEK
Masa
7
5
4.5
5.5
6
6.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9173
adidas DURAMO SL Dhe janë atlete për fëmijë që janë aktiv&eu...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.300 LEK
Shuma e kursyer 16%
5.100 LEK
Masa
4K
9-K
5K
6K
7K
7-K
8-K
5-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9175
adidas DURAMO SL Dhe janë atlete për fëmijë që janë aktiv&eu...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.300 LEK
Shuma e kursyer 16%
5.100 LEK
Masa
7K
7-K
6K
4K
9-K
5K
5-K
8-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0093
Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUN...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.400 LEK
Masa
4K
7K
5K
8-K
7-K
6K
9-K
5-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9167
adidas DURAMO SL janë atlete unisex për fëmijë që janë aktiv...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.900 LEK
Shuma e kursyer 16%
5.800 LEK
Masa
2-
1
12-K
10K
11K
2
11-K
13-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CV0795-600
Nike Jr Atletet e futbollit për fëmijë Mercurial Superfly 8 Club TF jan&eum...
Atlete futbolli për fëmijë
array(0) {
}
7.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
8.200 LEK
Masa
6Y
5Y
5.5Y
3Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK1228-700
array(0) {
}
6.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
7.600 LEK
Masa
6C
10C
9C
8C
7C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CV0945-600
Nike JR MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli për fëmijë nga...
Atlete futbolli për fëmijë
array(0) {
}
5.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
6.800 LEK
Masa
3Y
5.5Y
2.5Y
1.5Y
6Y
5Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9169
adidas DURAMO SL janë atlete unisex për fëmijë që janë aktiv...
array(0) {
}
4.900 LEK
Shuma e kursyer 16%
5.800 LEK
Masa
11-K
12-K
2-
2
1
10K
13-K
11K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9176
adidas DURAMO SL Dhe janë atlete për fëmijë që janë aktiv&eu...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.300 LEK
Shuma e kursyer 16%
5.100 LEK
Masa
4K
7-K
6K
7K
5-K
5K
9-K
8-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0095
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për fëmijë, të cilat janë f...
Atlete për fëmijë për vajza
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.400 LEK
Masa
4K
6K
7-K
8-K
5-K
5K
7K
9-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7239
adidas LITE RACER CLN K janë atlete për fëmijë unisex, dizenjimi i t&e...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
6.500 LEK
Masa
4-
4
6-
5-
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ7197-115
array(0) {
}
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Masa
13C
2Y
3Y
1.5Y
1Y
2.5Y
12C
11C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ5453-108
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje t&eum...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
9C
10C
5C
7C
6C
8C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-107
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe ...
Atlete për fëmijë
array(0) {
}
4.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.300 LEK
Masa
1.5Y
12.5C
13C
3Y
11C
12C
2.5Y
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32237-BS016
array(0) {
}
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
28
30
29
31
32
33
34
35