TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TCH FLC PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TCH FLC PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TCH FLC PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TCH FLC PANT
Pjesa e poshtme e kostumit
Kodi i artikullit:
(CW4292-010)
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TCH FLC PANT

Çmimi i mëparshëm
13.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.500 LEK
Çmimi me zbritje
10.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pjesa e poshtme e kostumit për femra Nike Sportswear Tech Fleece do t'ju mbajë ngrohtë dhe do ndiheni shumë komod. Detajet specifike e bëjnë këtë model të përshtatshëm për t'u veshur në përditshmëri. Detaje

Pjesa e poshtme e kostumit për femra Nike Sportswear Tech Fleece do t'ju mbajë ngrohtë dhe do ndiheni shumë komod.

Detajet specifike e bëjnë këtë model të përshtatshëm për t'u veshur në përditshmëri.

Xhepi i brendshëm është perfekt për mbajtjen e çelësave ose telefonave.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: e zezë
 • Prerje komode
 • Përbërja materiale: 69% pambuk, 31% poliester
 • Kodi i artikullit: CW4292-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Pjesa e poshtme e kostumit për femra Nike Sportswear Tech Fleece do t'ju mbajë ngrohtë dhe do ndiheni shumë komod.

Detajet specifike e bëjnë këtë model të përshtatshëm për t'u veshur në përditshmëri.

Xhepi i brendshëm është perfekt për mbajtjen e çelësave ose telefonave.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: e zezë
 • Prerje komode
 • Përbërja materiale: 69% pambuk, 31% poliester
 • Kodi i artikullit: CW4292-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Nëse duhet të veçoni vetëm një tipar të stilit sportiv, at...
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme Nike Sportswear Icon Clash është një model klasik, i njohur...
7.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Nike W NSW SWSH PANT FT MR është pjesa e poshtme për femra për veshje ...
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Ndihmë