TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR
Pjesa e poshtme e kostumit për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DD4008-010)
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit B NSW REPEAT PK JGGR

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S 9-10Y
  • M 11-12Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC EMEA GEL NSW BOYS - REPEAT PAC
PROD_CATDESC PANT
Masa Masa EU Masa në cm
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC EMEA GEL NSW BOYS - REPEAT PAC
PROD_CATDESC PANT
Masa Masa EU Masa në cm
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë