NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
Kodi i artikullit: CU4495-016
NIKE

NIKE Sportswear Tech

Kodi i artikullit: CU4495-016
Këto tuta ju jepin rehati gjatë gjithë ditës dhe kanë një prerje moderne për një siluetë të zgjatur me këmbë të ngushta. Ky model është I përbërë prej pëlhure të lehtë dhe të ngrohtë Tech Fleece dhe ka një bel elastic dhe rrip për t’i përshtatur plotësisht atë sipas përmasave tuaja. Teknologjia më e fundit e Nike Tech Fleece e bën materialin të butë, të lehtë dhe të ngrohtë. Xhepat e duarve dhe një xhep anësor me një zinxhir ju lejojnë të ruani sendet që duhet të keni me vete. Specifikim: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Xhepa dore dhe xhep anësor me zinxhir Teknologjia kryesore Nike Tech Fleece Brez elastik Përbërja: 66% pambuk, 34% poliester Ngjyra: e zezë.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Këto tuta ju jepin rehati gjatë gjithë ditës dhe kanë një prerje moderne për një siluetë të zgjatur me këmbë të ngushta. Ky model është I përbërë prej pëlhure të lehtë dhe të ngrohtë Tech Fleece dhe ka një bel elastic dhe rrip për t’i përshtatur plotësisht atë sipas përmasave tuaja. Teknologjia më e fundit e Nike Tech Fleece e bën materialin të butë, të lehtë dhe të ngrohtë. Xhepat e duarve dhe një xhep anësor me një zinxhir ju lejojnë të ruani sendet që duhet të keni me vete.
Specifikim:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Xhepa dore dhe xhep anësor me zinxhir
 • Teknologjia kryesore Nike Tech Fleece
 • Brez elastik
 • Përbërja: 66% pambuk, 34% poliester
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete CW4555-015
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DX3666-100
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CJ1679-105
  10.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete 394055-101
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Sportswear Tech
  Produkte
  NIKE Sportswear Tech