në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8340-610)
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është pjesa e poshtme e kostumit për femra që ju sjell ngrohtësinë perfekte edhe në ditët më të ftohta. Janë shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm. Pëlhura e butë dhe e dyfishtë është e lëmuar nga të dyja anët, ruan nxehtësinë dhe sjell një pamje premium. Në këtë pjesë të poshtme të kostumit me siguri do të ndiheni ngrohtë gjatë gjithë ditës. Ngushtimet në pjesën e fundme ju sjellin një pamje më moderne dhe liri të plotë të lëvizjes. Brezi elastik sjell rehati shtesë dhe xhepat mund të shërbejnë për të ruajtur gjërat e vogla të domosdoshme. Specifikimi: Prerje standarde Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester Brez elastik.
Detaje

Nike Sportswear është pjesa e poshtme e kostumit për femra që ju sjell ngrohtësinë perfekte edhe në ditët më të ftohta. Janë shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm. Pëlhura e butë dhe e dyfishtë është e lëmuar nga të dyja anët, ruan nxehtësinë dhe sjell një pamje premium. Në këtë pjesë të poshtme të kostumit me siguri do të ndiheni ngrohtë gjatë gjithë ditës. Ngushtimet në pjesën e fundme ju sjellin një pamje më moderne dhe liri të plotë të lëvizjes. Brezi elastik sjell rehati shtesë dhe xhepat mund të shërbejnë për të ruajtur gjërat e vogla të domosdoshme.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester
 • Brez elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë