në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DX2030-010)
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Repeat është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj. Keni dëshiruar ndonjëherë që tutat tuaja të preferuara të kishin pak më shumë hapësirë për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore? Njihuni me Nike Sportswear Repeat Cargo. Të përbëra nga materiali i butë, ato ju ofrojnë rehati të jashtëzakonshme me shumë hapësirë praktike në një dizajn të përsosur urban. Prerja klasike dhe brezi elastik dhe i rregullueshëm ju ofrojnë një ndjesi komode gjatë gjithë ditës. Materiali lë një ndjenjë super të butë në kontakt me lëkurën dhe ju ofron ngrohtësi. Xhepat në secilën anë ju japin hapësirë të mjaftueshme të sigurt për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore. Prerja e gjerë sjell një pamje sportive. Një brez elastik i belit e bën të lehtë rregullimin dhe rregullimin e tyre sipas nevojave tuaja.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Modeli: Përshtatje standarde Xhepat anash Material: 80% pambuk / 20% poliester.
Detaje

Nike Sportswear Repeat është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj. Keni dëshiruar ndonjëherë që tutat tuaja të preferuara të kishin pak më shumë hapësirë për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore? Njihuni me Nike Sportswear Repeat Cargo. Të përbëra nga materiali i butë, ato ju ofrojnë rehati të jashtëzakonshme me shumë hapësirë praktike në një dizajn të përsosur urban. Prerja klasike dhe brezi elastik dhe i rregullueshëm ju ofrojnë një ndjesi komode gjatë gjithë ditës. Materiali lë një ndjenjë super të butë në kontakt me lëkurën dhe ju ofron ngrohtësi. Xhepat në secilën anë ju japin hapësirë të mjaftueshme të sigurt për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore. Prerja e gjerë sjell një pamje sportive. Një brez elastik i belit e bën të lehtë rregullimin dhe rregullimin e tyre sipas nevojave tuaja.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Modeli: Përshtatje standarde
 • Xhepat anash
 • Material: 80% pambuk / 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë