NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
Kodi i artikullit: DX2030-133
NIKE

NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT

Kodi i artikullit: DX2030-133
Nike Sportswear Repeat është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj. Janë të përbëra nga pambuku i butë, ato ju ofrojnë rehati të jashtëzakonshme me shumë hapësirë praktike. Prerja klasike dhe brezi elastik dhe i rregullueshëm i belit sigurojnë një ndjesi komoditeti gjatë gjithë ditës. Fleece lë një ndjenjë super të butë në kontakt me lëkurën dhe ju ofron ngrohtësi. Xhepat në secilën anë ju japin hapësirë të mjaftueshme të sigurt për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore. Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Xhepa anash Larje në lavatriçe Materiali: 80% pambuk / 20% poliester.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Repeat është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj. Janë të përbëra nga pambuku i butë, ato ju ofrojnë rehati të jashtëzakonshme me shumë hapësirë praktike. Prerja klasike dhe brezi elastik dhe i rregullueshëm i belit sigurojnë një ndjesi komoditeti gjatë gjithë ditës. Fleece lë një ndjenjë super të butë në kontakt me lëkurën dhe ju ofron ngrohtësi. Xhepat në secilën anë ju japin hapësirë të mjaftueshme të sigurt për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Xhepa anash
 • Larje në lavatriçe
 • Materiali: 80% pambuk / 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9636-101
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT
  Produkte
  NIKE Produkte M NSW REPEAT SW FLC CARGO PANT