Nike Sportswear Club Fleece
Kodi i artikullit: DQ5191-657
Nike

Nike Sportswear Club Fleece

Kodi i artikullit: DQ5191-657
Pjesa e poshtme e kostumit sportiv Lifestyle për femra Nike Sportswear Club Fleece sjell stilin klasik sportiv të motit të ftohtë. Linja Club Fleece është e preferuara e femrave të të gjitha gjeneratave për komoditetin dhe qëndrueshmërinë e saj, dhe kjo është pjesa më e shitur për një arsye. Rehatia maksimale dhe ndjesia e mirë janë të garantuara falë pëlhurës së saj. Brezi elastik me bel të mesëm thekson figurën tuaj dhe lejon veshjen dhe me bluzë me prerje të shkurtër. Brezi elastik përshtatet me perimetrin e belit. Rehatia dhe mbulimi janë thelbësore kur vapa e verës ka mbaruar. Pjesët elastike parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Xhepat mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia. Visheni këtë pjesë të poshtme dhe kombinojeni me lehtësi me atletet dhe bluzën tuaj të preferuar dhe dilni të shijoni ditën e re me të gjitha aktivitetet që ju keni organizuar të bëni.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për femra Beli i mesëm Brez elastik Logo Nike Xhepa Lahet në lavatriçe Përbërja: 100% poliestër.

Zgjidhni tre ose më shumë produkte OUTLET deri në 50% ulje dhe përfitoni 15% ULJE EXTRA. 
Ulja bëhet automatikisht pasi të keni shtuar produktet në shportë.
Shikoni të gjitha produktet që përfshihen në ofertë

8.400 LEK
8.400 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për uljet
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Pjesa e poshtme e kostumit sportiv Lifestyle për femra Nike Sportswear Club Fleece sjell stilin klasik sportiv të motit të ftohtë. Linja Club Fleece është e preferuara e femrave të të gjitha gjeneratave për komoditetin dhe qëndrueshmërinë e saj, dhe kjo është pjesa më e shitur për një arsye. Rehatia maksimale dhe ndjesia e mirë janë të garantuara falë pëlhurës së saj. Brezi elastik me bel të mesëm thekson figurën tuaj dhe lejon veshjen dhe me bluzë me prerje të shkurtër. Brezi elastik përshtatet me perimetrin e belit. Rehatia dhe mbulimi janë thelbësore kur vapa e verës ka mbaruar. Pjesët elastike parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Xhepat mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia. Visheni këtë pjesë të poshtme dhe kombinojeni me lehtësi me atletet dhe bluzën tuaj të preferuar dhe dilni të shijoni ditën e re me të gjitha aktivitetet që ju keni organizuar të bëni.

Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për femra
 • Beli i mesëm
 • Brez elastik
 • Logo Nike
 • Xhepa
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Nike Sportswear Club Fleece
  Pjesa e poshtme e kostumit
  Nike Sportswear Club Fleece