Produkte
Për faqe
Filtro
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Brand
Mosha
Material/teknologji
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
femijet-mosha
List: ECOVISION
0 - 10.000 ALL
44 produkt

ECOVISION

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:9
Atlete DD1096-004
Prosecna ocena:
vlerësime
2
vlerësime
2
Atlete lifestyle për fëmijë
3.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.600 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:10
Atlete DA2776-005
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Atlete lifestyle për fëmijë
3.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
6.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:10
Atlete DA2776-003
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Atlete lifestyle për fëmijë
4.800 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:11
Atlete DA2777-003
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Atlete lifestyle për fëmijë
4.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.000 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka F35555
adidas ADILETTE AQUA SLIDES janë shapka unisex për fëmijë me dizajn t&...
Shapka për fëmijë
1.900 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.400 LEK
Shtoni në shportë