Produkte
Për faqe
Filtro
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Brand
Mosha
Material/teknologji
Masa
Çmimi
femra
unisex
lifestyle
te-rritur
List: ECOVISION
25 produkt

ECOVISION

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GL0792
Prosecna ocena:
vlerësime
3
vlerësime
3
Bluza për femra
3.800 LEK
Shuma e kursyer 60%
9.400 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza GL0653
Prosecna ocena:
vlerësime
3
vlerësime
3
Bluza për femra
3.200 LEK
Shuma e kursyer 60%
8.000 LEK
Shtoni në shportë