TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pjesa e poshtme e kostumit

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
femra
45 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
3.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.000 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.100 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.100 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.100 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.300 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Keni një siluetë elegante dhe komoditet të plotë për gjithç...
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.400 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Vraponi dhe vazhdoni me aktivitetet tuaja të përditshme me pjesën e poshtme...
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra Nike W NSW HRTG PANT FLC kombinon një pamje...
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
4.900 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.200 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas W STACKED LOGO FLEECE PANT është pjesa e poshtëme e kostumit pë...
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Pjesa e poshtme  për femra Nike Sportswear Heritage mund të vishet leht&eum...
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Pjesa e poshtme e kostumit për femra Nike Sportswear Heritage kombinon një pamje...
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.300 LEK
Masa
XS
S
M
L
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.000 LEK
Masa
XS
M
S
L