TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
adidas Bluzë M 3S SJ T
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GL3734)
adidas

adidas Bluzë M 3S SJ T

Çmimi i mëparshëm
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza adidas ESSENTIALS është një bluzë për meshkuj e përbërë për t'ju dhënë komoditet gjatë gjithë ditës. E përbërë nga një përzierje e materialeve dhe është e rehatshme për tu veshur. Detaje

Bluza adidas ESSENTIALS është një bluzë për meshkuj e përbërë për t'ju dhënë komoditet gjatë gjithë ditës.

E përbërë nga një përzierje e materialeve dhe është e rehatshme për tu veshur.

Bluza ka një dizajn të thjeshtë dhe do ta përshtatni lehtësisht me një veshje  të rastësishme.

Specifikim:

  • Përbërja: 70% pambuk, 30%  poliestër
  • Mëngë të shkurtra
  • Kodi i artikullit: GL3734
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë