TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY
Kodi i artikullit:
(H34829)
adidas

adidas Produkte LINEAR CLASSIC DAILY

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GZ5923
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë