TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY
Kodi i artikullit:
(H34829)
adidas

adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC DAILY

Çmimi i mëparshëm
3.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë