TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Produkte Written
LONSDALE Produkte Written
LONSDALE Produkte Written
LONSDALE Produkte Written
LONSDALE Produkte Written
LONSDALE Produkte Written
LONSDALE Produkte Written
LONSDALE Produkte Written
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(LNA221F902-01)
LONSDALE

LONSDALE Produkte Written

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS *
 • S *
 • M *
 • L *
Ruani në listën e të preferuarave
Lonsdale Written është një fustan për femra që do të përshtatet në mënyrë perfekte në veshjet tuaja sportive. Është i thjeshtë në dizajn dhe mund ta vishni çdo ditë, pavarësisht nëse jeni jashtë qytetit ose jeni duke u shoqëruar me miqtë. Është i përbërë prej pëlhure të butë, duke siguruar rehati dhe komoditet. Logoja diskrete e Lonsdale në pjesën e përparme i bën të gjithë të kuptojnë stilin tuaj sportiv. Specifikimi: Fustan për femra Logo LONSDALE.
Detaje

Lonsdale Written është një fustan për femra që do të përshtatet në mënyrë perfekte në veshjet tuaja sportive. Është i thjeshtë në dizajn dhe mund ta vishni çdo ditë, pavarësisht nëse jeni jashtë qytetit ose jeni duke u shoqëruar me miqtë. Është i përbërë prej pëlhure të butë, duke siguruar rehati dhe komoditet. Logoja diskrete e Lonsdale në pjesën e përparme i bën të gjithë të kuptojnë stilin tuaj sportiv.
Specifikimi:

 • Fustan për femra
 • Logo LONSDALE

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka LONSDALE
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë