TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24053)
adidas

adidas Atlete TENSAUR

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6K 23 13.2
  • 7K 24 14
  • 8-K 26 15.3
  • 7-K 25 14.5
  • 5K 21 12.3
  • 5-K 22 12.8
  • 9-K 27 16.1
  • 4K 20 11.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Edhe anëtarët më të vegjël të familjes suaj mund të marrin stilin e cilësisë së mirë adidas krah për krah me të gjithë të tjerët, në atlete adidas Tensaur unisex për fëmijë. Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Pjesa e sipërme e qëndrueshme siguron mbështetje të plotë ndërsa të vegjlit tuaj lëvizin brenda dhe jashtë. Specifikim: • Shiritat Velcro • Sipërfaqja sintetike • Ngjyra: Blu .
Detaje

Edhe anëtarët më të vegjël të familjes suaj mund të marrin stilin e cilësisë së mirë adidas krah për krah me të gjithë të tjerët, në atlete adidas Tensaur unisex për fëmijë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Pjesa e sipërme e qëndrueshme siguron mbështetje të plotë ndërsa të vegjlit tuaj lëvizin brenda dhe jashtë.

Specifikim:

• Shiritat Velcro

• Sipërfaqja sintetike

• Ngjyra: Blu

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6K 23 13.2
7K 24 14
8-K 26 15.3
7-K 25 14.5
5K 21 12.3
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
4K 20 11.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Edhe anëtarët më të vegjël të familjes suaj mund të marrin stilin e cilësisë së mirë adidas krah për krah me të gjithë të tjerët, në atlete adidas Tensaur unisex për fëmijë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Pjesa e sipërme e qëndrueshme siguron mbështetje të plotë ndërsa të vegjlit tuaj lëvizin brenda dhe jashtë.

Specifikim:

• Shiritat Velcro

• Sipërfaqja sintetike

• Ngjyra: Blu

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6K 23 13.2
7K 24 14
8-K 26 15.3
7-K 25 14.5
5K 21 12.3
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
4K 20 11.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24052
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9173
adidas DURAMO SL Dhe janë atlete për fëmijë që janë aktiv&eu...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0093
Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUN...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9176
adidas DURAMO SL Dhe janë atlete për fëmijë që janë aktiv&eu...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Ndihmë