TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GZ5322)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK ROYAL TECHQUE T

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11.5 45 29.5
 • 8 40.5 26
 • 10 43 28
 • 8.5 41 26.5
 • 10.5 44 28.5
 • 9 42 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nuk keni nevojë të flisni më për stilin tuaj nëse keni veshkur atletet për meshkuj REEBOK ROYAL TECHQUE T. Këto atlete Royal Techque për meshkuj përshtaten lehtësisht me çdo veshje të garderobës tuaj. Tabani i gomës ndihmon për të shtuar komoditetin në çdo hap tuajin. Specifikimet Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure Sholla lëvizshme OrthoLite® Ngjyra: e bardhë Kodi i produktit: GZ5322 .
Detaje

Nuk keni nevojë të flisni më për stilin tuaj nëse keni veshkur atletet për meshkuj REEBOK ROYAL TECHQUE T. Këto atlete Royal Techque për meshkuj përshtaten lehtësisht me çdo veshje të garderobës tuaj. Tabani i gomës ndihmon për të shtuar komoditetin në çdo hap tuajin.

Specifikimet

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Sholla lëvizshme OrthoLite®
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i produktit: GZ5322
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
11" 45 29.5
8 40.5 26
10 43 28
8" 41 26.5
10" 44 28.5
9 42 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nuk keni nevojë të flisni më për stilin tuaj nëse keni veshkur atletet për meshkuj REEBOK ROYAL TECHQUE T. Këto atlete Royal Techque për meshkuj përshtaten lehtësisht me çdo veshje të garderobës tuaj. Tabani i gomës ndihmon për të shtuar komoditetin në çdo hap tuajin.

Specifikimet

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Sholla lëvizshme OrthoLite®
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i produktit: GZ5322
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
11" 45 29.5
8 40.5 26
10 43 28
8" 41 26.5
10" 44 28.5
9 42 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW7558
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG9415
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Ndihmë