TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
NEW BALANCE Atlete 500
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(GW500BR)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 500

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 37 *
  • 39 *
  • 40 *
  • 38 *
  • 36 *
  • 8.5 40 25.5
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37 23.5
  • 8 39 25
  • 7.5 38 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
37
39
40
38
36
8" 40 25.5
6 36.5 23
6" 37 23.5
8 39 25
7" 38 24.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327RB
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete W5740CHB
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327SC
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Ndihmë