TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CU5902-051)
NIKE

NIKE Produkte W NSW HRTG FZ FLC

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Komoditeti dhe stili urban kombinohen në bluzen Nike Sportswear Heritage. Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, kjo bluzë sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive. Detaje

Komoditeti dhe stili urban kombinohen në bluzen Nike Sportswear Heritage.

Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, kjo bluzë sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive.

Është e përbërë nga një përzierje e lehtë pambukue cila është e përshtatshme per tu veshur gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

• Përbërja: 82% pambuk, 18% poliester

• Ngjyra: gri / E zezë

• Kodi i artikullit: CU5902-051

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC HERITAGE ESSENTIALS
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Komoditeti dhe stili urban kombinohen në bluzen Nike Sportswear Heritage.

Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, kjo bluzë sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive.

Është e përbërë nga një përzierje e lehtë pambukue cila është e përshtatshme per tu veshur gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

• Përbërja: 82% pambuk, 18% poliester

• Ngjyra: gri / E zezë

• Kodi i artikullit: CU5902-051

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC HERITAGE ESSENTIALS
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë