TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK
Kostum për femra
Kodi i artikullit:
(BV4958-010)
NIKE

NIKE Produkte W NSW TRK SUIT PK

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • M *
  • S *
  • L *
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC STMNT WVNS
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS, WARM UP
SILUETA_HR TRACKSUIT

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC STMNT WVNS
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS, WARM UP
SILUETA_HR TRACKSUIT

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë