TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte Bermuda
CHAMPION Produkte Bermuda
CHAMPION Produkte Bermuda
CHAMPION Produkte Bermuda
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(215784-PS004)
CHAMPION

CHAMPION Produkte Bermuda

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Këto pantallona të shkurtra për meshkuj Champion Bermuda janë një zgjedhje e shkëlqyer pas një dite të vështirë. Mund t'i vishni gjithashtu gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive nga palestra deri te aktivitetet në natyrë. Pëlhura e butë e pasur me pambuk do t'ju japë rehati të plotë, pavarësisht nga intensiteti dhe dinamika e aktiviteteve tuaja. Ngjyra e zezë i bën ato të lehta për t'u kombinuar me kombinime të ndryshme veshjesh. Bëjeni çdo ditë tuajën komode me pantallonat e shkurtra për meshkuj Champion Bermuda. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për meshkuj Brez elastik Përbërja: 64% pambuk, 36% elastan Ngjyra: E zezë Kodi i produktit: 215788-KK001 .
Detaje

Këto pantallona të shkurtra për meshkuj Champion Bermuda janë një zgjedhje e shkëlqyer pas një dite të vështirë. Mund t'i vishni gjithashtu gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive nga palestra deri te aktivitetet në natyrë. Pëlhura e butë e pasur me pambuk do t'ju japë rehati të plotë, pavarësisht nga intensiteti dhe dinamika e aktiviteteve tuaja. Ngjyra e zezë i bën ato të lehta për t'u kombinuar me kombinime të ndryshme veshjesh. Bëjeni çdo ditë tuajën komode me pantallonat e shkurtra për meshkuj Champion Bermuda.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për meshkuj
 • Brez elastik
 • Përbërja: 64% pambuk, 36% elastan
 • Ngjyra: E zezë
 • Kodi i produktit: 215788-KK001

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21987-WW001
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21987-GS517
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21986-KK001
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21987-KK001
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Ndihmë