TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Pantallona të shkurtra Arena
UMBRO Pantallona të shkurtra Arena
UMBRO Pantallona të shkurtra Arena
UMBRO Pantallona të shkurtra Arena
UMBRO Pantallona të shkurtra Arena
UMBRO Pantallona të shkurtra Arena
UMBRO Pantallona të shkurtra Arena
UMBRO Pantallona të shkurtra Arena
Pantallona të shkurtra për futboll për meshkuj
Kodi i artikullit:
(UMA221M205-01)
UMBRO

UMBRO Pantallona të shkurtra Arena

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pantallonat e shkurtra për meshkuj Umbro Arena do t'ju japin të gjithë komoditetin e nevojshëm gjatë ditëve të ngrohta. Prerja e lirshme do të përshtatet lehtësisht në çdo kombinim sportiv që ju zgjidhni. Brezi elastik siguron një përshtatje të rehatshme ndërsa xhepat anësore janë ideale për të ruajtuar sendet tuaja të vogla. Logoja umbro dhe shiriti anësor me mbishkrimin shprehin besnikërinë tuaj ndaj markës. Specifikimi:• Pantallona të shkurtra për meshkuj• Brez elastik • Xhepa anash • Umbro logo.
Detaje

Pantallonat e shkurtra për meshkuj Umbro Arena do t'ju japin të gjithë komoditetin e nevojshëm gjatë ditëve të ngrohta. Prerja e lirshme do të përshtatet lehtësisht në çdo kombinim sportiv që ju zgjidhni. Brezi elastik siguron një përshtatje të rehatshme ndërsa xhepat anësore janë ideale për të ruajtuar sendet tuaja të vogla. Logoja umbro dhe shiriti anësor me mbishkrimin shprehin besnikërinë tuaj ndaj markës.
Specifikimi:
• Pantallona të shkurtra për meshkuj
• Brez elastik
• Xhepa anash
• Umbro logo

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
KOLEKCIJA_HR FOOTBALL/SOCCER
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Ndihmë