TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
adidas Xhupa OWN THE RUN
Kodi i artikullit:
(FM6928)
adidas

adidas Xhupa OWN THE RUN

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Mos mendoni për motin kur jeni me një xhaketë vrapimi për femra adidas OWN THE RUN. Ndryshimi i kushteve të motit dhe temperaturave janë jashtë kontrollit tuaj, por niveli juaj i rehatisë nuk është. Kur moti ju thotë se është më mirë të qëndroni në shtëpi, kjo xhaketë ju jep një arsye dhe një motiv për të dalë. Është përbërë nga material i ricikluar me performancë të lartë, i cili është pjesë e iniciativës dhe ambicies së adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike në tokë. Ka një përfundim të papërshkueshëm nga uji i cili ju bën të sigurt në kushtet e shiut. Detajet reflektuese 360 ​​° ju ofrojnë mbështetje ndaj motit duke zvogëluar dukshmërinë, pasi siguria është gjithmonë një përparësi. adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë, e cila konfirmohet nga kjo xhaketë vrapimi për femra OWN THE RUN. Specifikim: Xhaketë për femra Prerje standarde Zinxhir i plotë Kapuç i rregullueshëm PFC i papërshkueshëm nga uji Xhepat e përparmë Detajet reflektuese 360 ​​° Logoja e Badge of Sport Përbërja: 100% poliester i ricikluar Ngjyra: e zezë .
Detaje

Mos mendoni për motin kur jeni me një xhaketë vrapimi për femra adidas OWN THE RUN.

Ndryshimi i kushteve të motit dhe temperaturave janë jashtë kontrollit tuaj, por niveli juaj i rehatisë nuk është.

Kur moti ju thotë se është më mirë të qëndroni në shtëpi, kjo xhaketë ju jep një arsye dhe një motiv për të dalë.

Është përbërë nga material i ricikluar me performancë të lartë, i cili është pjesë e iniciativës dhe ambicies së adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike në tokë.

Ka një përfundim të papërshkueshëm nga uji i cili ju bën të sigurt në kushtet e shiut.

Detajet reflektuese 360 ​​° ju ofrojnë mbështetje ndaj motit duke zvogëluar dukshmërinë, pasi siguria është gjithmonë një përparësi.

adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë, e cila konfirmohet nga kjo xhaketë vrapimi për femra OWN THE RUN.

Specifikim:

 • Xhaketë për femra
 • Prerje standarde
 • Zinxhir i plotë
 • Kapuç i rregullueshëm
 • PFC i papërshkueshëm nga uji
 • Xhepat e përparmë
 • Detajet reflektuese 360 ​​°
 • Logoja e Badge of Sport
 • Përbërja: 100% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë