TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-007)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4Y 36 23
 • 5Y 37.5 23.5
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 5.5Y 38 24
 • 6.5Y 39 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete fëmijë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile, është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Cilësia e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa thembra e gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajn i thjeshtë, klasik, mund të përshtatet me veshjet e tjera lehtësisht, për të gjitha rastet. Specifikim: Atlete për fëmijë Prerje klasike Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstile .
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete fëmijë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile, është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Cilësia e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa thembra e gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajn i thjeshtë, klasik, mund të përshtatet me veshjet e tjera lehtësisht, për të gjitha rastet.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Prerje klasike
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
4"Y 36.5 23.5
6Y 38.5 24
7Y 40 25
5"Y 38 24
6"Y 39 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Court Borough Low 2 janë atlete fëmijë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile, është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Cilësia e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa thembra e gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajn i thjeshtë, klasik, mund të përshtatet me veshjet e tjera lehtësisht, për të gjitha rastet.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Prerje klasike
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
4"Y 36.5 23.5
6Y 38.5 24
7Y 40 25
5"Y 38 24
6"Y 39 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD0609-014
13.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CN8511-002
16.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
22.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
7.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.200 LEK
Ndihmë