TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Mbrojtëse

Për faqe
meshkuj
unisex
te-rritur
5 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Duke shfaqur një dizajn klasik të Adidas, këto mbrojtëse të futbo...
1.300 LEK
Shuma e kursyer 32%
1.900 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Mbrojtëse SP2128-644
1.400 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.700 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas Everclub janë mbrojtës unisex , për futboll, për të rritur...
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Mbrojtëse SP2166-061
1.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.200 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Adidas EVER PRO SHIN GUARDS mbrojtëset e futbollit mbrojnë këmbët tuaj...
2.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
3.300 LEK
Masa
XS
M
S
L